O NAS


Oboje pochodzimy z Podlasia, choć Iwona w zasadzie z Mazowsza, gdyż urodziła się po niewłaściwej stronie Narwi. Oboje kiedyś tam zafascynowaliśmy się przyrodą, a potem fotografią tejże. Każde z nas zaczynało na włas
ną rękę i pewnie byłoby tak zawsze, gdyby nie rybitwy białoskrzydłe (kiedyś może wyjaśnimy dlaczego). Od dwóch lat fotografujemy już wspólnie, co zwykle jest fajne, ale czasem prowadzi do kłótni, np. o ujęcie, o lepsze miejsce w czatowni, czy o resztkę pasztetu, a jakże – Podlaskiego.

Fotografujemy prawie wszystko, co można zaliczyć do – szeroko przyjętej – przyrody. Przy wyborze miejsc jesteśmy już zdecydowanie mniej elastyczni. Spotkać nas można w zasadzie tylko w Dolinie Biebrzy, którą znamy najlepiej i gdzie jeździmy tak często, jak jest to możliwe i na Warmii, gdzie mieszkamy.

Oprócz strony prowadzimy również nasze autorskie blogi (www.glosbagien.blogspot.com www.wojciechgotkiewicz.blogspot.com). Zachęcamy do ich śledzenia, gdyż są czymś w rodzaju fotograficznych zapisów naszych wypraw i wyjść terenowych.

KONTAKT
Iwona
tel. 516-720-524
Iwona
Wojtek
tel. 604-238-481
DSC_5601a